Малюнки у 3D-форматі: вихованці дитсадка «Дитина з майбутнім» взяли участь у створенні іграшок для ялинки біля Офісу президента України

Вихованці дитсадка «Дитина з майбутнім» взяли участь у створенні іграшок для ялинки біля Офісу президента України! Ідею запропонувала перша леді – Олена Зеленська.

У своєму листі до МГО «Дитина з майбутнім» напередодні вона розповіла: вирішила реалізувати саме такий задум, оскільки дуже переймається темою безбар’єрності та рівних можливостей у суспільстві. І хоча на свята дуже хочеться зробити щось дуже тепле для маленьких українців, зібрати всіх не дозволяє пандемія.

Тому Олена Зеленська запропонувала спільно прикрасити ялинку іграшками та авторськими макетами дітей, віддрукованими за спеціальною технологією 3D-принтера.

 

Вихованці нашого дитсадка із задоволенням взяли участь у такому занятті. У своїх малюнках вони втілили найрізноманітніші сюжети, які зможуть побачити всі кияни та гості столиці.

«Дуже приємно, що наші діти стали частиною такого грандіозного задуму. Я переконана, що батьки, які побачать творіння своєї дитини на новорічній ялинці, неймовірно пишатимуться її успіхами. Залучивши нас до прикрашання святкового дерева, перша леді ще раз нагадала всьому суспільству: особливі діти мають право на творчість, на навчання, на захопливі погляди інших, і, зрештою, – на диво і казку, які всі чекають у цей період свят», – каже директор дитсадка Наталія Стручек.

 

Побачити новорічну ялинку можна біля Офісу президента, за адресою: вул. Банкова, 11.