Корекційний дитячий садок для аутистів має забезпечувати комплексне навчання та виховання особливих малюків. За таким принципом працює унікальний дитсадок «Дитина з майбутнім». Серед вихованців є не лише діти з аутичними рисами, але й із затримкою мовлення, психомовленнєвого розвитку, а також гіперактивністю.

Тут діє продумана система корекції та реабілітації. З дітьми від року до семи працюють повний день, займаючись як у групах, так і індивідуально. Спеціалісти дитсадка «Дитина з майбутнім» наголошують: чим раніше розпочати роботу з особливими дітьми, тим більше шансів на повноцінне життя вони мають. Аутизм – це розлад, якого не можна позбутися назавжди, однак згладити його прояви цілком можливо.

З дітьми працюють логопеди, психологи, арт-, каніс-, ігротерапевти, дефектологи та інші спеціалісти. Тут дітей навчають побутових навичок, допомагають комунікувати з іншими не лише за допомогою слів, але й жестами та мімікою, готують до навчання в інших освітніх закладах.

Корекційний дитсадок для аутистів

Корекційний дитсадок для аутистів

Корекційний садок для аутистів постійно підвищує кваліфікацію своїх педагогів, запрошуючи іноземних фахівців, які готові ділитися власним досвідом. Крім того, консультацію щодо його роботи ще у 2010 році надавала Вірджинія Бассі – доктор клінічної психології зі США. Доктор Бассі здійснювала супервізію садка впродовж перших двох років його роботи.

У 2020 році цей корекційний садок для аутистів став настільки популярним, що тепер сюди привозять дітей навіть з інших країн або просять проконсультувати по телефону. «Дитині з майбутнім» притаманні індивідуальний підхід до занять з вихованцями та постійна комунікація з батьками. Адже робота з дітьми з аутизмом має тривати цілий день, а тому досягти результату неможливо без допомоги мам і тат, які продовжують займатися зі своїми дітьми вдома. Садок отримав визнання – відзнаку «Знак якості»

Корекційний садок для аутистів «Дитина з майбутнім» постійно підтримує своїх випускників та стежить за їхніми успіхами. Кожного з них тут завжди раді бачити в гостях.