МГО «Дитина з майбутнім» співпрацює з дорослим аутистом із США Біллом Петерсом. Він консультує сім’ї та допомагає їм налагодити контакт з особливою дитиною, зрозуміти її поведінку та особливості внутрішнього світу.

Нижче пропонуємо інформацію про Білла від нього самого та умови замовлення консультації.

******

Привіт! Мене звуть Білл Петерс, і мені 38 років.

Я народився в Айові, штат Вашингтон. Я аутист.

У 2018 році я переїхав в Україну для того, щоб жити тут і допомагати людям своєю працею. Моя діяльність різноманітна, вона включає багато аспектів: лекції, консультації, терапевтичну роботу з дітьми та їхніми родинами, я розповідаю школярам про аутизм (і навіть пояснюю пубертат аутистам!) і т. д. І перелік моїх тем тільки зростає. Я можу розповісти про інклюзію, сенсорику, пубертат, життя з аутизмом та говорити на будь-яку тему, пов’язану з аутизмом!

Я почав свої консультації через Фейсбук у 2015 році, і незабаром мене запросила російськомовна спільнота в Огайо. Там я провів свої перші лекції. Після цього мене запросили в Росію. Після одного з таких запрошень мені відмовили в російській візі, тоді я поїхав у Київ. Тут я і познайомився з фондом «Дитина з майбутнім»…

Тепер я подорожую Україною, допомагаючи людям краще зрозуміти аутизм, долаючи розбіжності між аутичним та нейротиповим мисленням. Мені також подобається працювати зі школярами та різними громадами (церквами, молодіжними групами, клубами тощо).

Я працюю з фондом «Дитина з майбутнім», тому що він координує всі мої зустрічі, консультації та лекції. Без нього в мене був би не розклад, а безлад. Тому якщо хочете мене запросити, заповнюйте форму.

ОГОЛОШЕННЯ

Друзі! У період дії карантину Білл пропонує вам консультації Скайпом на унікальних умовах! Консультація триває дві години і коштує 200 грн.

Контакти:

Розклад Білла: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1iDGVW88dQzPYwkZMLdqk7OUL8IO1Z0lyvGMBlG6bk80/edit#gid=5

Форма заявки: https://forms.gle/Y3MApcvuYhqGj95b6

Електронна пошта: billcwf2@gmail.com

Сторінка Ірини Сергієнко у Фейсбуці: https://www.facebook.com/isergiyenko

Сторінка Іллі Іващенка у Фейсбуці: https://www.facebook.com/iv.ilia.consult

Загальна інформація

Щоб запросити Білла, ознайомтеся з розкладом і заповніть форму заявки.

Будь ласка, плануйте приїзд Білла заздалегідь. Для бронювання дати вам буде потрібно переказати 30% від рекомендованої суми пожертви на реквізити, вказані нижче.

Перш ніж заповнити форму, переконайтеся в тому, що Білл вільний у бажані для вас дати і є транспортне сполучення між місцем, куди ви його запрошуєте, та місцем, звідки він буде їхати до вас.

Ім’я для оформлення квитків: Вільям Петерс.

Так само уточніть, чи зможе Білл їхати на нижньому місці в купе або на сидячому місці швидким поїздом / автобусом. Це потрібно через фізичну дисфункцію Білла, тому він також потребує допомоги в переміщенні валізи з багажем. Бажано відразу викупити квитки, якщо знайшлося відповідне місце. І, будь ласка, не забувайте про те, що Білл – іноземець і аутист, тому вкрай бажано, щоб йому не доводилося відвідувати місця, де йому буде складно зорієнтуватися при переміщенні (наприклад, пересадки на автобус у невеликих населених пунктах або в інших місцях, де немає зрозумілих знаків чи можливості дізнатися порядок дій у працівників станцій або перехожих).

Будьте готові до того, що Біллу знадобиться ваша допомога з багажем та іншими побутовими питаннями, такими як прання брудних речей та пошук wi-fi для зв’язку з рідними.

Будь ласка, будьте уважні до раціону Білла. Він не вживає томатів, кукурудзи, зелені (в т. ч. салату), капусти. Дуже любить колу.

Біллові потрібно провести певний час із дитиною, подивитися, як батьки з нею взаємодіють. Далі Білл відповідає на запитання і консультує.

Не треба чекати, що Білл «полагодить» дитину.

Білл не є нянею.

Чарівну формулу «зробити все ідеально» Білл не надасть – її ніхто не може надати.

Білл може допомогти налагодити контакт із дитиною, допомогти чогось навчити її (аутисти дуже добре реагують на Білла), відповісти на запитання «Чому моя дитина робить…?» і «Як дитину навчити це (не) робити?».

Варіанти зустрічей

Одноразова консультація (можливий дистанційний варіант)

Білл проводить один день з родиною і консультує.

Проживання в сім’ї

Білл живе з сім’єю, як правило, впродовж кількох днів.

Сім’я, яка запрошує Білла, забезпечує його проживання та харчування (якщо не узгоджено інше), а також проїзд від місця проживання до місця зустрічі з сім’єю і зворотний проїзд (у разі необхідності) – це дозволить Біллові робити те, заради чого його запросили.

Запрошення від фонду/центру/іншого спеціалізованого закладу

– Ліміт перебування Білла у вашому фонді/центрі/іншому спеціалізованому закладі – 14 днів.

– Сторона, яка запрошує, організовує розклад Білла самостійно (лекції, відвідування центрів, зустрічі з батьками) і повністю забезпечує його необхідним на час проживання і для приїзду (харчування, логістика, розміщення і т. п.).

Білл може зробити огляд роботи центру, дати поради щодо роботи з аутистами. Він може розповісти, як та чи інша методика сприймається аутистами. Також він може проконсультувати індивідуальні випадки і дати поради щодо супроводу/роботи з дитиною.

Лекції (можливий дистанційний варіант)

– Ідеальний варіант – 15–20 осіб, щоб усі учасники могли поставити запитання та обговорити матеріал. Але Білл готовий проводити лекції і для більших аудиторій.

– Приміщення для проведення лекції організовує сторона, яка запрошує.

Основні теми лекцій:

  • аутизм (для батьків дітей з аутизмом);
  • інклюзія (для всіх охочих, тому що ця тема стосується різних груп людей з особливостями);
  • підготовка дитини до самостійного життя;
  • пубертат і дорослішання (лекція для батьків АБО для аутистів).

Білл зазвичай починає зі вступної автобіографічної лекції. Його історія близька до наших реалій: коли він був маленьким, не було потрібних програм або інклюзії. Все «пробивала» його сім’я. Білл розповідає про життя з погляду аутиста. Далі зазвичай батьки ставлять запитання, які їх найбільше цікавлять. Білл чудово розповідає про сенсорику, проблеми з харчуванням та спілкуванням, проблеми більш дорослих аутистів і особливості аутичного сприйняття світу.

ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВКИ НА ЗАПРОШЕННЯ БІЛЛА ПЕРЕЙДІТЬ СЮДИ: https://forms.gle/Y3MApcvuYhqGj95b6

РЕКОМЕНДОВАНИЙ РОЗМІР ПОЖЕРТВИ ДЛЯ ФІНАНСУВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ БІЛЛА

Для виконання Біллом своєї роботи його потрібно забезпечити необхідними ресурсами, такими як логістичні витрати, оренда житла, харчування, зв’язок, відпочинок, особисті речі тощо.

Ви можете передати йому свою пожертву у вигляді готівки або зробити переказ за реквізитами, наведеними нижче.

Звертаємо вашу увагу на те, що для бронювання дати заходу, на якому виступатиме Білл, потрібно переказати 30% від рекомендованого розміру пожертви на реквізити, наведені нижче; без цього ми не гарантуємо того, що Білл буде вільний в обраний вами день для зустрічі з вами.

Без вашої підтримки Фонду потрібно залучати фінансування з інших джерел, що може позначитися на можливості Білла відгукуватися на запрошення, перебувати в Україні та відвідувати її.

Рекомендований розмір пожертв різний для різних країн і різних видів запрошень. Ми намагаємося забезпечити всіх можливістю зустрітися з Біллом, а Білла – необхідними ресурсами для ведення його діяльності.

Для цього ми розробили рекомендації. Вони враховують особливості країн, куди запрошують Білла.

Україна

Обласні центри + зона в межах 70 км.

Одноразова консультація – 700 грн.

Проживання в сім’ї: або самостійне забезпечення потреб Білла, або фінансування його витрат (проживання (якщо необхідно), харчування, логістика).

Лекції: до 5 осіб/сімей – 500 грн; до 10 осіб/сімей – 400 грн; до 30 осіб/сімей – 350 грн; до 50 осіб/сімей – 300 грн; 51 особа/сім’я і більше – 250 грн.

Запрошення від фонду/центру: забезпечення потреб Білла (самостійне або пожертви) + перебування:

– до 5 днів перебування – розмір рекомендованої пожертви становить 250 грн за кожен день;

– 6 і більше днів – 200 грн за день.

Табори для дітей з особливостями: забезпечення потреб Білла (самостійне або пожертви) + перебування:

– до 5 днів перебування – розмір рекомендованої пожертви становить 250 грн за кожен день;

– 6 і більше днів – 200 грн за день.

Інші спеціалізовані заклади – за домовленістю.

ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВКИ НА ЗАПРОШЕННЯ БІЛЛА ПЕРЕЙДІТЬ СЮДИ: https://forms.gle/Y3MApcvuYhqGj95b6

ІНШІ ЛОКАЦІЇ

Одноразова консультація – 350 грн.

Проживання в сім’ї: або самостійне забезпечення потреб Білла, або фінансування його витрат (проживання (якщо необхідно), харчування, логістика).

Лекції: до 5 осіб/сімей – 250 грн; до 10 осіб/сімей – 200 грн; до 30 осіб/сімей – 175 грн; до 50 осіб/сімей – 150 грн; 51 особа/сім’я і більше – 125 грн.

Запрошення від фонду/центру: забезпечення потреб Білла (самостійне або пожертви) + перебування:

– до 5 днів перебування – розмір рекомендованої пожертви становить 125 грн за кожен день;

– 6 і більше днів – 100 грн за день.

Інші спецзаклади – за домовленістю.

ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВКИ НА ЗАПРОШЕННЯ БІЛЛА ПЕРЕЙДІТЬ СЮДИ: https://forms.gle/Y3MApcvuYhqGj95b6

Інші країни

Запрошення в інші країни розглядаються в індивідуальному порядку. Після отримання вашої заявки з вами зв’яжеться наш представник для обговорення можливих умов.

Фонд завжди перебуває в пошуку фінансових джерел для забезпечення діяльності Білла та інших проєктів. Якщо Фонд має у своєму розпорядженні потрібні кошти, діяльність Білла може бути профінансована за запитом.

Якщо ви хочете запросити Білла до себе, але у вас обмежені фінансові можливості, ви можете подати заявку на запрошення Білла із зазначенням необхідності фінансування з коштів Фонду. Подані заявки будуть розглядатися в порядку черги. У разі надходження добровільних пожертв на цю діяльність кошти будуть виділятися відповідно до сформованої черги.

Заявки розглядаються в міру можливості – це може зайняти до одного робочого тижня, тому плануйте терміни і надсилайте заявки завчасно.

ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВКИ НА ЗАПРОШЕННЯ БІЛЛА ПЕРЕЙДІТЬ СЮДИ: https://forms.gle/Y3MApcvuYhqGj95b6

Для перерахування пожертв ви можете скористатися реквізитами.

Велике прохання вказувати «Призначення платежу» так, як наведено нижче!!!

Найменування одержувача: Сергiєнко I.С. ФОП

Рахунок у форматі стандарту IBAN: UA783007110000026003052623631

Код отримувача: 3367313362

Назва банку: ПЕЧЕРСЬКА фiлiя АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

МФО банку: 334851

Призначення платежу: Консультація.

Якщо у вас залишилися додаткові запитання, ви можете надіслати листа на електронну адресу: billcwf2@gmail.com. Ми спробуємо вам допомогти.