Ми оголошуємо в усьому світі збір коштів та інших ресурсів для надання допомоги українським дітям, які через війну втратили своє село і місто, житло, школу, садок, вихователів, вчителів, консультантів… Ми повинні зробити все для того, щоб якомога швидше повернути дітям втрачене і як мінімум – повернути їх до мирного навчально-освітнього процесу. Де б вони зараз не перебували – в Україні чи поза її межами.

З цією метою ми звертаємося до всіх батьків, педагогів, засновників центрів та громадських організацій, що займалися підтримкою дітей з особливостями розвитку, з проханням якомога швидше надати нам вичерпну інформацію про ваші втрати й операційні потреби, необхідні для відновлення навчально-освітнього чи консультативного процесів. Для цього просимо вас заповнити цю форму 

https://forms.gle/26R5n7w6QL4LRGGW7

та надіслати її нам. Це дозволить нам зібрати необхідну інформацію для збору коштів і надання цільової допомоги саме під ваші потреби. Ми не зможемо розв’язати всі питання, але спільними зусиллями ми будемо старатися їх вирішувати максимально. 

Форма бюджету для заповнення тут

Якщо у вас немає можливості заповнити форму або є додаткові питання, звертайтесь будь ласка до Олени Свердлової за телефоном 0504449851.

Слава Україні!