16 січня 2017
A+ R A-

application homeemailchart organisation 

new-year-2017-cwf-ua.jpg

Новорічна казка у грудневому «Аутизм Сьогодні»

Друзі! Пропонуємо до вашої уваги новорічний номер «Аутизм Сьогодні», який ми присвятили вашим новорічним казкам для особливих дітей. Звичайно ж, не усі увійшли у номер, звичайно, не всі казки розказані. Але ми хочемо щиро подякувати усім, хто стільки вкладає у дітей, хто радіє разом з ними та вірить у магію Нового року!

Детальніше...

Запрошуємо спеціалістів на курс фізкультурної терапії 3С влітку 2017 року

Влітку 2017 року в Україну приїде зі своїм другим візитом Пол Кожокару, автор курсу фізкультурної 3С терапії для дітей з особливостями, з метою навчання спеціалістів цієї методики. 3С терапія заснована на трьох принципах: усвідомленість, координація та концентрація. Вона допомагає дитині усвідомити та пізнати себе, розкриваючи таким чином свій повний потенціал. 90% дітей (від 3 до 8 років) показують хороші результати. 3с терапія ефективна для дітей з аутизмом, синдромом Дауна, ЗПР, УО та в інших випадках психомоторної затримки розвитку.

Детальніше...

Запис на семінари Консула "Аутизм Європа" на 2017 рік закритий

Шановні колеги! Інформуємо вас, що запис на регiональні семінари Консула "Аутизм Європа" Інни Сергієнко на 2017 рік закритий. Розклад  семінарів 2017 буде опублікований найближчим часом. 

Детальніше...

«Дитина з майбутнім» почала співпрацю з «Дитячими долонями»

15 грудня директор Фонду допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» Лариса Рибченко та голова правління Громадської організації «Дитячі долоні» Олена Ончул підписали договір про співпрацю. Це дасть можливість організаціям ефективно співпрацювати, обмінюватися досвідом та організовувати спільні заходи.

Детальніше...

Ноябрьский "Аутизм сегодня" вышел в свет

Друзья, предлагаем вашему вниманию свежий номер «Аутизм сегодня» за ноябрь. В нем вы узнаете о новой услуге садика «Дитина з майбутнім», которая дает возможность дистанционной работы по коррекции аутизма. На страницах журнала Консул "Аутизм Европа" Инна Сергиенко рассказывает о новой политике Autism Speaks и своих впечатлениях от третьего съезда Autism Leadership Network. 

Детальніше...

29-й семінар консула «Аутизм Європа»:діагноз, сенсорня інтеграція, навчання» відбудеться у Чернівцях 15 грудня

15 грудня за запрошенням громадської організації «Дитячі долоні» в Чернівцях відбудеться 29-й семінар консула «Аутизм-Європа» Інни Сергієнко «Аутизм: діагноз, сенсорна інтеграція, навчання».

Детальніше...

Фонд «Дитина з майбутнім» підписав Меморандум про співробітництво з МОН

2 грудня держава в особі Міністерства освіти і науки України та громадськість в особі Фонду допомоги  дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» домовились про офіційне партнерство та сприяння. Вони підписали довгоочікуваний Меморандум про співробітництво, який допоможе об’єднати зусилля щодо надання соціально-психологічної, освітньої та юридичної допомоги сім’ям, в яких є люди з аутизмом, інтегрувати дітей з аутизмом у суспільство, сприяти реалізації регіональних, місцевих та міжнародних програм, індивідуального навчання, виховних та корекційних процесів.

Детальніше...

У Дніпрі пройшов I з’їзд корекційних педагогів України

29-30 листопада у Дніпрі зібрались усі провідні спеціалісти в галузі корекції, щоб прийняти участь у першому з’їзді корекційних педагогів України. Захід відкрила Перша леді країни Марина Порошенко, голова Радиблагодійного Фонду Петра Порошенка.

Перший робочий день проходив у форматі пленарних засідань, які завершилися круглим столом, а другий - в роботі у секціях. Так, на базі різних освітніх закладів обговорювали розвиток дитини з важкими порушеннями мовлення в умовах спеціальної та інклюзивної освіти, особливості учбового процесу, виховання та розвитку у сучасних освітніх умовах.

Детальніше...

Відео-лекція "Тато, який перестав боятися" доступна для перегляду

"Тато, який перестав боятися" - сердечна розмова від тата (Сергія Сергієнко) хлопчика з аутизмом для тих, хто хоче перестати боятися, завоювати довіру дитини, розуміти один одного та зрозуміти, яка ж роль тата у вихованні особливого малюка.
Відео-лекція доступна на сайті освітньої платформи DESK для тих, хто не зміг взяти участь у самому семінарі.
Детальніше...

Индивидуальная программа развития "Наша Дитина" - новая услуга садика «Дитина з майбутнім»

Специализированный садик для детей с особенностями в развитии «Дитина з майбутнім» запускает новую услугу - Индивидуальная программа развития ребенка «Наша Дитина» для деток, которые не обучаются в садике. 

Программа составляется на основе результатов тестирования уровня развития ребенка, которое проводится на территории садика педагогами. Это уникальная услуга, которая позволяет в краткие сроки понять возможности и потребности Вашего ребенка и разработать индивидуальную программу, по которой в течение шести месяцев могут работать специалисты или родители с ребенком.

Детальніше...

Интернет-магазин книг по аутизму SPECTRE

Школа-сад «Дитина з майбутнім»

tomatis