23 лютого 2017
A+ R A-

application homeemailchart organisation 

Инна Сергиенко вошла в рейтинг 500 самых влиятельных женщин Украины

Инна Сергиенко, консул Европейской ассоциации Аутизм Европа и учредитель Фонда помощи детям с синдромом аутизма “Дитина з майбутнім”, мама ребенка с аутизмом, возглавила вторую десятку 500 самых влиятельных женщин Украины по версии журнала Woman Ukraine Magazine. «Еще 5 лет назад в Украине об аутизме знали только те, кто с ним столкнулся. В Министерствах говорили, что детей с таким диагнозом в нашей стране нет, а по достижению совершеннолетия переоформляли аутизм на шизофрению».

Детальніше...

Про створення педагогічних умов ефективної корекції дітей з аутизмом на сторінках наукового журналу

Науковий журнал Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова «Науковий часопис» опублікував наукову статтю директора Фонду допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» Лариси Рибченко. Випуск присвячений корекційній педагогіці та соціальній психології.

Детальніше...

В Краматорске даже в тяжелые времена не забывают о реабилитации аутистов

По инициативе «Ассоциации Женщин Пани», 26  января с лекционной программой в Краматорск приехала Консул ведущей европейской ассоциации «Аутизм Европа» Инна Сергиенко и рассказала о том, чем люди с аутизмом отличаются от обычных, и как реагировать и помогать им адаптироваться к окружающему миру.

Детальніше...

В Кривом Роге знакомятся с 3С-терапией

Около 50 специалистов, педагогов, психологов, волонтеров и родителей особых детей собралось в Кривом Роге 23 января для того, чтобы познакомиться с относительно новой для Украины методикой 3С-терапии. Рассказать о ней приехала тренер по 3С-терапии Фонда помощи детям с синдромом аутизма “Дитина з майбутнім”, чемпионка Украины по регейну 2015, чемпионка Украины по спортивному ориентированию 2016, член Сборной Украины, Людмила Рыбченко.

Детальніше...

Директор садка "Дитина з майбутнім" про програму допомоги та навчання в ефірі радіо "Голос Столиці"

Директор садика "Дитина з майбутнім" Наталья Стручек побывала в гостях радио "Голос Столицы" и рассказала о программах помощи детям с аутизмом, доступном обучении и возможностях для детей с аутизмом в нашей стране. Рекомендуем к прослушиванию всем родителям особенных малышей и ссылка на видео на ютюб стр.фонда 

Детальніше...

Новорічна казка у грудневому «Аутизм Сьогодні»

Друзі! Пропонуємо до вашої уваги новорічний номер «Аутизм Сьогодні», який ми присвятили вашим новорічним казкам для особливих дітей. Звичайно ж, не усі увійшли у номер, звичайно, не всі казки розказані. Але ми хочемо щиро подякувати усім, хто стільки вкладає у дітей, хто радіє разом з ними та вірить у магію Нового року!

Детальніше...

Запрошуємо спеціалістів на курс фізкультурної терапії 3С влітку 2017 року

Влітку 2017 року в Україну приїде зі своїм другим візитом Пол Кожокару, автор курсу фізкультурної 3С терапії для дітей з особливостями, з метою навчання спеціалістів цієї методики. 3С терапія заснована на трьох принципах: усвідомленість, координація та концентрація. Вона допомагає дитині усвідомити та пізнати себе, розкриваючи таким чином свій повний потенціал. 90% дітей (від 3 до 8 років) показують хороші результати. 3с терапія ефективна для дітей з аутизмом, синдромом Дауна, ЗПР, УО та в інших випадках психомоторної затримки розвитку.

Детальніше...

Запис на семінари Консула "Аутизм Європа" на 2017 рік закритий

Шановні колеги! Інформуємо вас, що запис на регiональні семінари Консула "Аутизм Європа" Інни Сергієнко на 2017 рік закритий. Розклад  семінарів 2017 буде опублікований найближчим часом. 

Детальніше...

«Дитина з майбутнім» почала співпрацю з «Дитячими долонями»

15 грудня директор Фонду допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» Лариса Рибченко та голова правління Громадської організації «Дитячі долоні» Олена Ончул підписали договір про співпрацю. Це дасть можливість організаціям ефективно співпрацювати, обмінюватися досвідом та організовувати спільні заходи.

Детальніше...

Ноябрьский "Аутизм сегодня" вышел в свет

Друзья, предлагаем вашему вниманию свежий номер «Аутизм сегодня» за ноябрь. В нем вы узнаете о новой услуге садика «Дитина з майбутнім», которая дает возможность дистанционной работы по коррекции аутизма. На страницах журнала Консул "Аутизм Европа" Инна Сергиенко рассказывает о новой политике Autism Speaks и своих впечатлениях от третьего съезда Autism Leadership Network. 

Детальніше...

Интернет-магазин книг по аутизму SPECTRE

Школа-сад «Дитина з майбутнім»

tomatis