19 травня 2019
A+ R A-

Студія розвитку та соціалізації дітей з аутизмом

Студия развития и социализации детей с аутизмом

Студія розвитку та соціалізації дітей з аутизмом і відставанням у розвитку «Дитина з майбутнім» - це проект Фонду допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім», який працює з осені 2014 року в Києві.

Заняття Студії спрямовані на всебічний розвиток дитини: розвиток сприйняття і осмислення мови, уяви, дрібної і великої моторики, соціальних та комунікативних навичок, покращення просторової орієнтації, координації, спритності, рівноваги, сили, сміливості.

Студія працює з дітьми 5-10 років в форматі занять вихідного дня.

Діти займаються разом з батьками, старшими/молодшими братиками та сестричками. Іноді заняття відвідають нормативні діти з метою соціалізації та формування толерантного відношення.   

Діти вчяться спілкуватися зі своїми однолітками, вирішувати соціальні складності, набувають нових навичок та впевненість у собі.

Діти вчяться спільно що-небудь створювати, разом грати, співпрацювати, разом вирішувати проблеми. Всі отримані навички діти зможуть застосовувати у своєму повсякденному житті, що є однією з головних завдань Студії.

На даний момент основні заняття проходять на території Музею ім.Шевченко, вул.Шевченко, 12. Деякі з них проходять на виїзді. 

Студія відкрила свої двері за підтримки Національного музею Тараса Шевченка в рамках комплексної програми для людей з інвалідністю «Музей без бар'єрів: від теорії до практики».

Керівник  студії Альона Свердлова (050) 444-98-51, zavarova74@mail.ru

 

Студіявідкриваєсвої дверіза підтримки Національногомузею Тараса Шевченкаврамкахкомплексної програмидлялюдейз інвалідністю«Музейбезбар'єрів: від теорії до практики». НаціональниймузейТарасаШевченка цекультурно-мистецький центр, де зберігається 90 відсотківхудожньої спадщиниТарасаШевченка,впроваджуються новімузейніпрограми. Єдиний музейм.Києваобладнаний спеціальнимліфтами іпандусамиідоступнийдляінвалідівколясочників, і де діютьірозробляються програмипороботі злюдьмиз інвалідністю.

http://www.museumshevchenko.org.ua

 

 

Pin It