25 травня 2020
A+ R A-

Інна Сергієнко: Станьмо сильнішими!

Основне питання, яке зараз кожен задає сам собі, – як пережити цей час з найменшими втратами для себе, своєї родини, своєї справи? А я ще запитую – ЯК використати цей час так, щоб ми стали сильнішими і відповідальнішими, і ЩО ми всі можемо зробити, щоб полегшити життя усім нам і, звичайно, родинам з особливими дітьми, які в умовах карантину потребують більше часу, уваги і зусиль, ніж інші?   

Детальніше...

Источники информации о коронавирусе

Друзья,

к Вашему вниманию официальные источники информации о коронавирусе. Информационная гигиена - очень важна в периоды страха за близких, необходимости смены поведения и паники. Мы впервые столкнулись с проблемой пандемии вируса, поэтому будем ответственны.  

Регулярные новости и официальная информация о новых случаях:

Детальніше...

В якому разі людям після 60 років можна виходити під час карантину на вулицю?

Людям від 60 років поки що треба залишатися вдома. Статистика захворювань в Україні та світі свідчить, що саме вони є групою підвищеного ризику. Найефективніший спосіб уберегтися - самоізоляція.

Детальніше...

Розвінчуємо міфи

Під час епідемії поширюється дуже багато фейків щодо коронавірусу. Закликаємо боротися з міфами разом та поширювати тільки правдиву інформацію з перевірених джерел – сайтів moz.gov.ua, www.phc.org.ua, а також сайтів ВООЗ та UNICEF

Детальніше...