25 травня 2020
A+ R A-

Запрошуємо на серію семінарів по аутизму у Вашому місті

 серію семінарів по аутизму

Шановні друзі!

З 2013 року Інна Сергієнко, консул провідної європейської асоціації Аутизм Європа, проводить серію інформаційних семінарів для всіх бажаючих по регіонах України. На сьогодні кількість слухачів семінарів перевищила 4 000 осіб по всій Україні.

Теми семінарів включають в себе, як практичні аспекти сфери аутизму, питання дошкільної і шкільної інклюзії, так і світові досягнення і тренди. В рамках семінарів окрема увага приділяється обговоренню локальної ситуації і особливостей регіону. Семінар може бути проведений в будь-якому місті України. Тривалість семінару - один день. Програма семінару обговорюється з партнером в регіоні окремо з урахуванням побажань та очікувань аудиторії. Участь для слухачів - безкоштовна.

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ ДО СПІВПРАЦІ!

Організатори семінару забезпечують:

- приїзд одного або двох спікерів

- інформаційні матеріали для слухачів: роздруківка програми, електронний доступ до презентацій і додаткових матеріалів

- сертифікати учасникам

- анонс семінару для потенційних слухачів

- організацію брифінгу для преси за участю приймаючої сторони, в т.ч. прес-реліз

- інформаційний супровід на сайті Фонду і FB сторінці

Приймаюча сторона повинна забезпечити:

- приміщення для семінару

- запросити слухачів і забезпечити явку не менше 100 чоловік

- проектор, комп'ютер і мікрофон

- координатора, який зможе вирішувати всі організаційні питання

- компенсацію проїзду (автомобіль)

- забезпечення проживання і харчування для 3 осіб.

Заявка на проведення семінару в вашому місті приймається у вільній формі на електронну адресу info@cwf.com.ua. Прохання подавати заявки мінімум за три місяці до бажаної дати семінару, тому що графік семінарів формується заздалегідь і організовується за принципом - один семінар на місяць. З усіх питань просимо звертатися до директора Фонду «Дитина з майбутнім» Галини Лозової 067 290 83 63

Інна Сергієнко - активний учасник усіх провідних європейських майданчиків сфери аутизму, як наукових, так профільних конференцій громадських організацій. На сьогодні Інна також є ключовою ланкою в перемовинах з українськими державними органами: Міністерством освіти, Міністерством охорони здоров'я, Міністерством соціальної політики, Адміністрацією Президента, а також Верховною Радою, що формує правильне розуміння лобіювання інтересів аутистів Україні і забезпечує результат.

заполнить заявкуСкачати Заявку на семінар "Проблеми і досягнення сфери аутизму у світі і в Україні"

 

Pin It