26 вересня 2018
A+ R A-

application homeemailchart organisation 

Запрошуємо на серію семінарів по аутизму у Вашому місті

 серію семінарів по аутизму

Шановні друзі!

З 1 вересня 2013 року Інна Сергієнко, консул провідної європейської асоціації Аутизм Європа, починає серію інформаційних семінарів для всіх бажаючих по регіонам України.

Тема семінару: «Проблеми і досягнення сфери аутизма в світі і в Україні». Семінар буде складатися з трьох інформаційних блоків:

- аутизм в світі: прикладні практики і кейси для України

- аутизм в Україні: останні досягнення, кращі практики

- майбутнє дитини з аутизмом в регіоні: сесія запитань і відповідей, направлена на конкретну ситуацію Вашого міста або регіону.

Семінар може бути проведений в будь-якому місті України. Тривалість семінару – один день (з 9.00 до 18.00). Семінар безкоштовний, як для слухачів, так і для приймаючої сторони.

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ ДО СПІВРОБІТНИЦТВА!

Організатори семінару забезпечують:

- Приїзд спікера (Інни Сергієнко)

- Інформаційні матеріали для слухачів

- Анонс семінару для потенційних слухачів

- Організацію брифінгу для преси за участю приймаючої сторони

Приймаюча сторона повинна забезпечити:

- Приміщення для семінару

- Запросити слухачів і забезпечити явку не менше 70 людей

- Проектор і комп'ютер

- Координатора, який зможе вирішувати всі організаційні питання

- будемо вдячні за забезпечення проживання та харчування лекторів семінару.

Для подання заявки на проведення семінару у Вашому місті, будь ласка, заповніть форму, що додається до даного листа і надішліть на info@cwf.com.ua Заявки приймаються до 1 вересня. Графік семінарів буде організовуватися за принципом - один семінар на місяць. Дати та місце проведення семінарів будуть публікуватися на сайті www.cwf.com.ua

З усіх питань просимо звертатися до менеджера з організаційно-аналітичної роботи Фонду «Дитина з майбутнім» Галини Лозової: info@cwf.com.ua (067)290 83 63

Останні 2 роки Інна бере активну участь на всіх провідних європейських площадках сфери аутизму, як наукових, так профільних конференціях громадських організацій. На сьогодні Інна також є ключовою ланкою в переговорах з українськими державними органами: Міністерством освіти, Міністерством охорони здоров'я, Міністерством соціальної політики, Адміністрацією Президента, а також Верховною Радою, що формує правильне розуміння лобіювання інтересів аутистів Україні і забезпечує результат.

заполнить заявкуСкачати Заявку на семінар "Проблеми і досягнення сфери аутизму у світі і в Україні"

 

Pin It

Интернет-магазин книг по аутизму SPECTRE