01 квітня 2020
A+ R A-

Школа-садок «Дитина з майбутнім»

Проект Фонду Навчально-корекційний сад «Дитина з майбутнім» почав свою роботу в листопаді 2010 року. Це корекційний заклад для дітей з раннім дитячим аутизмом (РДА) і затримкою психічного розвитку (ЗПР).

Школа-сад має статус початкової, розрахована на 30 дітей у віці від 2-х до 7 років. Повний спектр абілітації та корекції тут отримують діти з раннім дитячим аутизмом, аутичними рисами особистості, що мають труднощі в соціальній адаптації, діти із затримкою психічного та психомовного розвитку.

З дітьми займаються досвідчені фахівці з вищою профільною освітою, як в групах, так і індивідуально. У школі-садку «Дитина з майбутнім» працюють такі фахівці як логопед, практичний психолог, дефектолог, соціальний педагог, арт-терапевт, ігро-терапевт, логорітміст.

У роботі використовуються базові програми дошкільної та початкової освіти, які затверджені Міністерством освіти України, а також корекційні методики, розроблені провідними фахівцями світу і фахівцями кафедри соціальної педагогіки АПН України.

Завідуюча школою-садом Стручек Наталія Віталіївна. Сайт школи-садка: childfuture.kiev.ua

 

IMG 0599   IMG 0644   IMG 0672

IMG 0691   IMG 0709   IMG 0737

IMG 0761   IMG 0785

Pin It