28 березня 2020
A+ R A-

Kids Autism Games

Спортивний проект створений з метою соціалізації дітей з аутизму. Це спільна ініціатива міжнародної громадської організації «Дитина з майбутнім», благодійної організації «Спорт заради Миру» і Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський»

 

Цілі проекту - соціалізувати аутичних дітей, розширити коло їхніх інтересів, навчити взаємодіяти один з одним через ігрові змагання, розвинути моторику, поліпшити фізичний стан дітей та привити їм любов до занять спортом. 

 Проект не є реабілітаційним або лікувальним, він носить виключно спортивний характер. 

 

Тренування

Тренування проходять на НСК Олімпійський 1 раз в тиждень. У нашому розпорядженні відкритий майданчик, а також зал для тренувань в будівлі стадіону - Green-зона. У Kids Autism Games своє професійне обладнання для тренувань. Із приємних бонусів: діти забезпечуються футболками з логотипом Kids Autism Games

 

Розклад тренувань: початок о 10:00, щонеділі.

 

Опис тренувань: Тренування починається з розминки і пробіжки на відкритому майданчику стадіону. Після розминки і пробіжки діти переходять в закритий зал Green-зони, де переходять до вправ з обладнанням. Тренування розраховані на посилені фізичні навантаження, які отримуємо шляхом ігрових вправ, командних змагань і вправ для дітей з особливостями. Кожне тренування проводять кілька тренерів, таким чином є можливість розбити групи на підгрупи і приділити увагу кожній дитині. На тренуваннях допустима і навіть бажана присутність батьків, з Вами перший час дитині буде комфортніше, а потім Ви і самі захопитеся процесом!

За два роки Проекту  команда Kids Autism Games прийняла участь більше ніж в 10 дитячих забігах марафонів Києва.Форма для реєстрації: https://goo.gl/1khW4S

Більше про життя проекту можна дізнатись на сторінці: https://www.facebook.com/kids.autism.games/

З усіх питань звертайтесь:

Альона Свердлова

тел: (050) 444-98-51

email: sverdlova25@ukr.net

 

Pin It