17 лютого 2020
A+ R A-

Регіональний тур консула Аутизм Європа: жовтень-грудень

inna sergienko

У жовтні місяці стартує регіональний тур консула провідної європейської асоціації Аутизм Європа Інни Сергієнко з серією інформаційних семінарів «Проблеми та досягнення сфери аутизму в світі і в Україні». У жовтні Інна прочитає семінар у м. Нікополь. Організовувати семінар буде «Нікопольський медичний спеціальний центр медико-соціальної реабілітації дітей» Дніпропетровської облради. У листопаді Інну приймає дитячий садок компенсуючого типу «Теремок» № 3 в Кам'янець - Подільському. У грудні семінар пройде в Харкові за сприяння ГО «Аутизм. Альтернатива у Харкові». Також до кінця 2013 року пройде семінар в Маріуполі.

Участь у семінарі безкоштовна. Точні дати семінарів будуть оголошені на сайті www.cwf.com.ua і сторінці FB Фонду. Також Ви завжди можете їх уточнити у заявлених організацій , які організовують семінар на місцях. Щоб взяти участь у семінарі Вам потрібно зв'язатися з вищезгаданими організаціями в цьому місті, або направити заявку на info@cwf.com.ua

Семінар буде містити три інформаційні блоки:

- аутизм у світі: прикладні практики та кейси для України

- аутизм в Україні: останні досягнення, кращі практики

- майбутнє дитини з аутизмом у регіоні: сесія питань і відповідей, спрямована на конкретну ситуацію Вашого міста чи регіону.

Всі слухачі отримають роздаткові матеріали з основними тезами та корисною інформацією. Тривалість семінару - один день (з 9.00 до 18.00).

«Велике спасибі всім організаціям, які зацікавилися семінаром і виступили співорганізаторами. Я дуже сподіваюся, що мій маленький внесок у поширення інформації про аутизм і кращі практики, які сьогодні є світі, допоможуть сім'ям з особливими дітьми повірити в майбутнє своєї дитини і не опускати руки. Ще раз спасибі всім небайдужим! До зустрічі на семінарі!», звертається Інна Сергієнко до своїх потенційних слухачів.

Даний регіональний інформаційний тур розрахований на річний цикл. Це означає, що у Вас є можливість подати заявку на наступний 2014 рік. Детальна інформація на http://cwf.com.ua/news/news-feed/704-we-invite-you-to-a-series-of-seminars-on-autism-in-your-city

Останні 2 роки Інна активно бере участь на всіх ведучих європейських майданчиках сфери аутизму, як наукових, так і профільних конференціях громадських організацій. На сьогодні Інна також є ключовою ланкою в переговорах з українськими державними органами: Міністерством освіти України, Міністерством охорони здоров'я України, Міністерством соціальної політики України, Адміністрацією Президента України, а також Верховною Радою України, що формує правильне розуміння лобіювання інтересів аутистів в Україні і забезпечує результат.

 

Pin It