26 лютого 2020
A+ R A-

Фотовиставка «Дитина з майбутнім» відкрилася в ТРЦ «Аеромол» у Борисполі

Фотовиставка «Дитина з майбутнім» відкрилася в ТРЦ «Аеромол» у Борисполі

29 травня в торгово-розважальному центрі «Аеромол» до Дня захисту дітей відкрилася благодійна фотовиставка «Дитина з майбутнім», яку ініціювала мама хлопчика з аутизмом, професійний дитячий фотограф Оленка Федотова.

Виставка представляє 16 історій дітей аутизмом на величезних пазлах. Тепер кожен відвідувач «Аеромолу» зможе дізнатися, що таке аутизм і як можна допомогти таким малюкам.

«Ми з радістю та ентузіазмом підтримали проект. Впевнена, чим більше людей дізнається про аутизм і відгукнеться, тим більше шансів буде у кожної дитини. Тут важлива всебічна допомога кожної людини та активну участь у створенні умов для гідного життя та повноцінного розвитку дітей», - зазначає маркетолог ТРЦ« Аеромол» Ірина Солодка.

Познайомитися з живими історіями дітей з аутизмом можна буде в торгово-розважальному центрі «Аеромол» протягом усього червня.
«Сьогодні в Україні непростий час, але ми вирішили підтримати ідею Оленки, знайшли партнерів і зробили такий позитивний проект. Ми впевнені, що незважаючи ні на що потрібно розвиватися, радіти світлим моментам нашого життя, допомагати дітям", - ділиться Лариса Рибченко, директор Фонду "Дитина з майбутнім", який організував виставку. "Ми сподіваємося, що у кожної сім'ї, яка бере участь у нашому проекті, з'явиться допомога від небайдужих людей. Допомога, яка дозволить сім'ям не втратити дорогоцінний час і реабілітувати дитину. Адже ефективно реабілітувати особливого малюка можна лише до 7 років. А це щоденні заняття з мінімум 5 різними педагогами! Все це на плечах батьків».

 

Pin It