24 лютого 2020
A+ R A-

Вітаємо слухачів першого модуля Курсу ТЕAССН з успішною здачею супервізії!

13-14 грудня у Львові відбулася супервізія за результатами першого Модуля Курсу «Аутизм: проблеми комплексної допомоги. Концепція ТЕAССН: методи та методики». Слухачі продемонстрували свої знання в письмовому вигляді і усно, виступивши з доповідями перед аудиторією.

«Ми були вражені якістю підготовки учасників Курсу. Хочу зізнатися, що ми розраховували не на такий глибокий рівень знань. Тому нам вдвічі приємно працювати з аудиторією такого рівня», - розповідає доктор психологічних наук, професор ЛНУ ім. І. Франка Катерина Островська.
Деякі слухачі не змогли приїхати на супервізію, і для них організатори Курсу організували дистанційну можливість здачі матеріалу. Також вони мають можливість привезти свою роботу в зручний для них час.
В результаті супервізії всі слухачі отримають свідоцтво Львівського національного університету ім. І. Франка про проходження курсів підвищення кваліфікації. Це дає можливість пройти атестаційну комісію та отримати наступні кваліфікаційні категорії: "спеціаліст", "спеціаліст другої категорії", "спеціаліст першої категорії", "спеціаліст вищої категорії» або отримати звання "практикуючий психолог-методист" для психологів.

 

Pin It