03 червня 2020
A+ R A-

Приватні школи для дітей з аутизмом

Багато батьків, які виховують дитину з особливостями, в тому числі з аутизмом, часто шукають приватну школу або дитсадок для навчання. Вони вважають, що там до дитини та її особливостей буде більше уваги з боку педагогів і вихователів, що дитина зможе там перебувати в колективі однолітків, спілкуватися і знати, що її несхожість не викликатиме насмішок чи презирства.

Детальніше...

Дитячий психолог для дитини з аутизмом

Загалом дитячі психологи вирішують три основні завдання: допомагають дорослим зрозуміти, що відбувається з їхньою дитиною; допомагають дитині подолати труднощі, яких вона зазнає; допомагають налагодити контакт і комунікацію між дорослими й дитиною. І оскільки ці завдання для кожного з батьків важко назвати малозначущими, у важливості дитячої психології як науки переконувати не доводиться. Тим більше якщо справа стосується дітей з особливостями ментального та інших форм розвитку, в т. ч. з аутизмом.

Детальніше...

Корекційні методики аутизму

Оскільки аутизм – явище складне і багатогранне, у світі існують і застосовуються безліч корекційних методик для людей з аутизмом. Крім того, аутизм є предметом активного вивчення з боку наукового співтовариства, і в міру отримання нових результатів різноманітних досліджень кількість корекційних методик природним чином збільшується.

Детальніше...

Адаптивна фізкультура для дітей з аутизмом

Одним з головних завдань лікувальної фізкультури для дітей з особливостями розвитку є заповнення дефіциту рухів за допомогою фізичних вправ. Встановлено, що рухи в будь-якій формі, адекватні фізіологічним можливостям дитячого організму, завжди є оздоровчим фактором.

Детальніше...

Ранній Дитячий Аутизм

Як відомо, ранній дитячий аутизм (РДА) за інтенсивністю та симптоматикою ділиться на чотири великі групи:

Четверта група (найлегший ступінь): надмірна чутливість до чужої думки, психологічна вразливість і кривдність.

Третя група: підвищена захопленість стереотипними аутистичними заняттями та інтересами, прагнення абстрагуватися від зовнішнього світу у своїй «раковині», одноманітні непізнавальні захоплення.

Детальніше...