20 травня 2019
A+ R A-

МГО «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» висловлює щиру подяку колективу ТОВ «Інтер-Ассист» і особисто пану Антону Шаховському і пані Ларисі Лемских за надання спонсорської допомоги в придбанні обладнання для медичного кабінету школи-садку для дітей з обмеженими можливостями.

equip 1equip 3equip 2

МГО «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» висловлює щиру подяку всім співробітникам ТОВ «Запорожметалл Холдинг» і особисто Побережному Володимиру Леонідовичу за надану допомогу в устаткуванні кімнати для арт-терапії в навчально-реабілітаційній школі-садку «Дитина з майбутнім»

5 67

МГО «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» висловлює щиру подяку IT департаменту компанії «Теміс» та особисто Сергієнко Сергію Михайловичу за установку відео спостереження в школі-садку для дітей з особливостями у розвитку «Дитина з майбутнім»

8910

МГО «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» висловлює щиру подяку OОO "УКРКОМІНВЕСТ" за фінансову допомогу в будівництві дитячого майданчика для школи-садка «Дитина з майбутнім».

11 1213

МГО «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму« Дитина з майбутнім »висловлює щиру подяку компанії'' NEW LED CONCALTING LTD'' за фінансову допомогу на ремонт альтанок, які знаходяться на території школи-садка для дітей з особливостями у розвитку.

14Ми висловлюємо величезну вдячність Кузнецову Юрію - Юристу ТОВ "Теміс" за подарунок. Юрій подарував дитячому саду для дітей з особливостями у розвитку "Дитина з майбутнім" магнітолу. Цей подарунок допоможе дітям більш насичено проводити музичні та логоритмічні заняття.

 

Pin It