23 березня 2019
A+ R A-

application homeemailchart organisation 

Дмитрик

Доброго дня. Хочемо звернутись до Вас за допомогою. Ось уже протягом чотирьох років наш синочок бореться за здорове життя. А ми, батьки, усіма силами намагаємося зібрати суму на подальше лікування, так як сімейний бюджет вичерпаний повністю.

Дмитрик народився фізично здоровою дитиною, але так і не заговорив до сих пір. З двох років ми їздимо по лікарях. У даний момент у нього такий

діагноз: Атиповий аутизм (F84 + F71) з відсутністю мови і реципрокной комунікації на фоні резидуальной нейроорганічної симптоматики і ознак епілептізаціі мозку. Кіста єпофізу(збільшилась за останні пів року).

Детальніше...

Кира

Кире нужна помощь

Доброго всім дня!

Мене звати Вікторія і я маю чудову донечку Кіру, яка народилася 30 липня 2011 року. В осені 2015 року їй поставили діагноз атиповий аутизм. Також у неї відзначають поведінкові проблеми, порушення активності і уваги, проблеми в сфері взаємодії з однолітками, загальне недорозвинення мови і порушення комунікативних функцій, розлади сну неорганічної природи. Змиритися з цим я не можу і намагаюся все робити, щоб моя дівчинка стала розмовляти, грати з іншими дітьми і хоч трохи могла обслуговувати себе. Майже рік триває наш важка, виснажлива праця, іноді просто опускаються руки і залишають сили, але варто поглянути в ці розумні, віддані оченята і з'являється надія і нові сили!

Детальніше...

Царик Богдан

 Доброго времени суток! Если Вы читаете мое письмо, значит, вы имеете хоть малейшее представление или отношение к проблеме детского аутизма. Или у Вас просто доброе отзывчивое сердце, готовое откликнуться на чужую беду.

Меня зовут Таня, и я хочу рассказать вам про свое чудо, про сына Богдана. Сейчас ему 3 года и 3 месяца, и это действительно чудо!

Детальніше...

Никита

Добрый день! Меня зовут Марина, я мама прекрасного сына Никиты. Ему совсем недавно поставили диагноз, основной: Детский аутизм и сопутствующий: Смешанные специфические расстройства развития. Общее

недоразвитие речи 2 уровня.Никите уже практически 6 лет. Скоро нужно будет идти в школу. А для этого необходимо пройти курс коррекции и реабилитации. В нашем городе Краматорске, к сожалению, нет специальных центров для детей с аутизмом, есть только "Центр реабилитации инвалидов" и то в котором мы стоим в очереди 486 (в лучшем случае мы туда сможем попасть в конце 2016 г.). Врач нам посоветовал ходить на индивидуальные занятия, но это все стоит немало денег. А времени совсем мало и так хочется, что бы Никита однажды смог пойти со всеми детьми в обычную школу.

Детальніше...

Ткалич Анна

Доброго дня всім!

Я мама трьох дітей, старшій з яких, Анні встановили діагноз «дитячий аутизм з якісними порушеннями соціальної реципрокности та комунікації, перцепторними порушеннями та стереотипічними формами поведінки, порушенням активності та уваги, розладом рецептивної мови. До того ж хвороба має складний перебіг - ускладнена епілепсією. На жаль, коштів, які в змозі заробити родина не вистачає на лікування та реабілітацію нашої донечки. Сподіваємось на Вашу допомогу і небайдужість!

Детальніше...

Интернет-магазин книг по аутизму SPECTRE