15 November 2019
A+ R A-

Прекращение деятельности

Припиняємо свою діяльність

Припинення громадського об’єднання за рішенням суду

 • Громадське об’єднання може бути заборонено судом за позовом уповноваженого органу з питань реєстрації у разі виявлення ознак порушення громадським об’єднанням вимог статей Конституції України та Законом України «Про громадські об’єднання». Заборона громадського об’єднання має наслідком припинення його діяльності у порядку, встановленому законом, та виключення з Реєстру громадських об’єднань;
 • Справа про заборону громадського об’єднання розглядається у порядку, встановленому Кодексом адміністративного судочинства України;
 • У разі прийняття рішення про заборону громадського об’єднання майно, кошти та інші активи громадського об’єднання за рішенням суду спрямовуються до державного бюджету;
 • На виконання рішення суду про заборону громадського об’єднання уповноважений орган з питань реєстрації вносить відповідний запис до Реєстру громадських об’єднань. Припинення діяльності громадського об’єднання, щодо якого прийнято рішення про заборону, здійснюється у порядку, визначеному Законом;
 • Інші підстави для заборони діяльності громадського об’єднання, крім вищезазначених, не допускаються.

Припиняємо громадське об’єднання шляхом саморозпуску

Крок 1. Зберіть всі документи, необхідні для визнання рішення про саморозпуск:

 • Рішення громадського об’єднання про саморозпуск;
 • Оригінал свідоцтва про реєстрацію громадського об’єднання (або його дубліката);
 • Оригінал статуту громадського об’єднання (або його дубліката);
 • Реєстраційна картка форми №7.

Крок 2. Надішліть усі зібрані документи до реєстраційної служби управління юстиції за місцезнаходженням громадського об’єднання.

Вищий орган управління, який прийняв рішення про саморозпуск громадського об’єднання, створює ліквідаційну комісію або доручає керівному органу здійснювати повноваження ліквідаційної комісії для проведення припинення громадського об’єднання як юридичної особи, а також приймає рішення щодо використання коштів та майна громадського об’єднання після його ліквідації відповідно до статуту.

Крок 3. Зберіть усі документи, необхідні для проведення реєстрації припинення громадського об’єднання як юридичної особи в результаті його саморозпуску:

 • Заповнену реєстраційну картку №7;
 • Довідку органу державної податкової служби про відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів;
 • Довідку відповідного органу Пенсійного фонду України про відсутність заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та страхових коштів до Пенсійного фонду України і фондів соціального страхування;
 • Довідку архівної установи про прийняття документів, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню.

Крок 4. Надішліть усі зібрані документи до реєстраційної служби управління юстиції за місцезнаходженням громадського об’єднання.

Припиняємо громадське об’єднання шляхом реорганізації

Крок 1. Зберіть усі документи, необхідні для визнання рішення про реорганізацію:

 • Рішення громадського об’єднання, яке приєднується, про припинення діяльності з приєднанням до іншого об’єднання;
 • Оригінал свідоцтва про реєстрацію громадського об’єднання (або його дублікат), яке приєднується;
 • Оригінал статуту громадського об’єднання (або його дубліката), яке приєднується;
 • Реєстраційна картка №8 на проведення державної реєстрації припинення юридичної особи (громадського об’єднання, яке приєднується);
 • Рішення громадського об’єднання, до якого приєднуються, про згоду на таке приєднання.

Крок 2. Надішліть усі зібрані документи до реєстраційної служби управління юстиції за місцезнаходженням громадського об’єднання.

З дня внесення уповноваженим органом з питань реєстрації відповідних записів до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та даних про рішення громадського об’єднання про реорганізацію до Реєстру громадських об’єднань розпочинається припинення громадського об’єднання. З цього часу керівний орган громадського об’єднання може здійснювати лише повноваження комісії з реорганізації, якщо такі повноваження покладені на нього вищим органом управління громадського об’єднання.

Крок 3. Зберіть всі документи, необхідні для проведення державної реєстрації припинення громадського об’єднання як юридичної особи в результаті приєднання:

 • Заповнену реєстраційну картку форми №8;
 • Підписаний головою і членами комісії з припинення громадського об’єднання та затверджений органом управління, який прийняв рішення про припинення громадського об’єднання, примірник оригіналу передавального акта або їх нотаріально засвідчені копії;
 • Довідку архівної установи про прийняття документів, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню;
 • Документ про узгодження плану реорганізації з органом державної податкової служби (за наявності податкового боргу);
 • Довідку відповідного органу державної податкової служби про відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів;
 • Довідку відповідного органу Пенсійного фонду України про відсутність заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та страхових коштів до Пенсійного фонду України і фондів соціального страхування;

Крок 4. Надішліть усі зібрані документи до реєстраційної служби управління юстиції за місцезнаходженням громадського об’єднання, яке приєднується.

 

Корисні посилання

Закон України «Про державну реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» (15 травня 2003 року №755-IV)

Закон України «Про громадські об’єднання» (22 березня 2012 року №4572-VI)

Закон України «Про молодіжні та дитячі громадські організації» (1 грудня 1998 року №281-XIV)

Наказ Міністерства юстиції України «Про затвердження форм реєстраційних карток» («14.10.2011 № 3178/5)
 

Наказ Міністерства юстиції України «Про затвердження Вимог щодо написання найменування юридичної особи або її відокремленого підрозділу» (05 березня 2012 року №368/5)

Дотримуймось законодавства!

Корисна інформація

За додатковою інформацією, звертайтеся, будь ласка, до Державної реєстраційної служби України або до реєстраційної служби управління юстиції за вашим місцезнаходженням

Сайт державної реєстраційної служби України http://www.drsu.gov.ua

Також на сайті Державної реєстраційної служби України створено рубрику «Закон України «Про громадські об'єднання», в якій розміщена корисна інформація, а саме:

-          Текст Закону України «Про громадські об’єднання»;

-          Нормативно-правові акти;

-          Форми (зразки) документів;

-          Перелік документів для створення громадської організації чи громадської спілки;

-          Перелік документів для усунення змін до статуту (положення), керівних органів та місцезнаходження громадської організації чи спілки об’єднань громадян;

-          Оголошення;

-          Питання та відповіді;

-          Інформаційні листи Укрдержреєстру.

Адреса сторінки: http://www.drsu.gov.ua/show/10147.

 

 

Pin It

Масштабная международная конференция по аутизму – как это было

Самое крупное и значимое мероприятие в сфере аутизма состоялось! 8-9 ноября в Киеве пошла Первая международная практическая конференция по аутизму, интерес к которой не угасал со стороны желающих посетить даже после того, как были распроданы все билеты.

20 практических семинаров, 15 международных и украинских экспертов, которые ежедневно работают с людьми с задержкой психического и речевого развития, аутизмом, алалией и другими ментальными расстройствами, поделились на мероприятии своим колоссальным опытом.

Read more ...

Giunti Psychometrics - Partner of the First International Autism Practice Conference

On November 8-9, in Kiev, as part of the First International Practical Conference on Autism, you will learn about psychological test methods and services for training, use and in-depth interpretation of the results of psychological assessment. This is a specialization of the conference partner - the international group of companies Giunti Psychometrics.

Read more ...

Міжнародна практична конференція з аутизму, корекція поведінки та американський гість на Тернопільщині

Шановні читачі, свіжий номер електронного журналу «Аутизм Сьогодні» починається з анонсу найважливішого заходу з аутизму – Першої міжнародної практичної конференції, що пройде в Києві 8-9 листопада та збере найкращих спеціалістів сфери з різних країн світу.

На сторінках журналу ми також розповідаємо про корегування поведінки особливих дітей в контексті побутових навичок, а також ділимося враженнями Юлії Рихлицької, мами дитини з аутизмом, яка запросила на Тернопільщину Білла Петерса – дорослого аутиста з США.

Read more ...

On September 13-15 Director of Development for the Child with a Future Foundation, Iryna Sergienko to attend the 12th Autism-Europe International Congress.

She will co-chair the Oral Communications: Diagnostic and Assessment (Presentations) session in collaboration with Amar Baghdadli (Montpellier University Hospital · Chair of Child and Adolescent Psychiatry), who will chair this session.

Read more ...

On the preparation of children with developmental delays for kindergarten - radio broadcast

The importance of preparing children with special needs for kindergarten was told by Natalya Struchek, director of a specialized kindergarten for children with autism spectrum disorders “Child with future” on the air of the "Golos Stolytsi''. You can watch the full interview here, as well as in the video gallery of our site.

Natalya Struchek primarily explained the importance of preparing a child with autism for inclusion in kindergartens. “If you immerse such a child in the environment of his peers without preparation and give the load that is usually given in standard-type gardens, then the child will become uncomfortable for that microsocium of children and for teachers who in this situation simply cannot educate the child,” she said.

Read more ...

At a meeting of the Ukraine Autusm Friendly platform, the compliance of the Ministry of Health documents was discussed

An extraordinary meeting of the  Ukraine Autusm Friendly platform took place recently, at which issues of conformity of the Ministry of Health documents were considered. In particular, the experts spoke about the compliance with the criteria of order No. 1060 dated 05/05/2019 “On the approval of the criteria for the distribution of subventions from the state budget to local budgets for the provision of state support to people with special educational needs and the primary accounting documentation“ Conclusion on the state of functioning, disability and child health, which requires inclusive education "and instructions for completing it." A report on this issue was made by the Chairman of the Association of Parents of Children with Autism Syndrome Evgenia Panichevskaya. She collected all the comments that arose from the experts regarding the relevant order. It will be processed and in the form of a deputy request to be sent to the Ministry of Health of Ukraine.

Read more ...

Computer courses for children with autism

In the fall, a new group of children with disabilities are awaiting computer literacy courses. The international public organization "Kindergarten Foundation" announces the enrollment of new groups of IT courses for children with autism, the purpose of which is to train computer literacy in preparation for the future profession.

Courses have been working for almost two years. In practice, children have shown that computer literacy is a very interesting as future profession.

Read more ...

The media actively supports World Autism Awareness Day

By the World Autism Awareness Day which is celebrated on April 2, national and regional media are actively preparing stories and publications relating to this issue. It is very pleasant that they help to disseminate information, thereby making the society more tolerant towards people with disabilities, and services more accessible. It is also pleasant to note that regional public organizations are also very active in organizing events on the occasion of disseminating information about autism, which makes it possible to solve the problem not only centrally, but also locally.

Read more ...

In Kiev the process of inclusive education implementation to be discussed

March, 25-26 in Kiev the second annual All-Ukrainian conference "Education

children with mental disorders. Rights and Problems'' to be held. 

The organizers of the event are the International NGO "The Child to the Future" CF  and the NGO CF

"Alternative. Harmony".

Read more ...

Children with autism support foundation "Child With Future" presented a unique tutoring manual

On the first day of spring, on March 1, a presentation of a unique tutoring manual 'Tutor in inclusive school: support for a child with special development' took place in Kiev. The book is a generalized and systematized material on the work of the tutor - a teacher to accompany a child with special needs in an inclusive school.

Read more ...
ПОМОГИТЕ ДЕТЯМ С АУТИЗМОМ УЧИТЬСЯ В ШКОЛЕ!
55627 грн
собрано
100000 грн
наша цель
45
дней осталось
31.12.2019
запуск проекта

childfuture banner new

tomatis

Интернет-магазин книг по аутизму SPECTRE

Скачать опросник развития ребенка